Klasy pływackie

W klasach pływackich  Szkoły Podstawowej nr 158 w Warszawie trenują dzieci z klas 1 - 6. Młodym sportowcom gwarantujemy: wysoki poziom szkolenia sportowego, od 3 treningów (45 min.) tygodniowo w klasach pierwszych do 8 treningów (1,5 godz.) tygodniowo w klasach szóstych, cztery godziny wychowania fizycznego tygodniowo.

Wszystkie zajęcia i treningi są prowadzone przez doświadczonych trenerów, nauczycieli WF- wychowawców, wielokrotnych mistrzów i rekordzistów Polski. Szkoła oferuje doskonałe warunki do nauki i uprawiania sporu. Doświadczona kadra trenerska, jak i doskonałe grono pedagogiczne potrafią wspierać swych uczniów w każdej  trudnej sytuacji. Obie szkoły są znane i cenione toteż trafiają tu dzieci i młodzież, umiejący godzić naukę ze sportem.

Szkolenie opiera się głównie na nauczaniu techiki pływania wszystkimi stylami. Prawidłowa technika i naturalny rozwój dają szansę wyszkolenia zawodników najwyższej klasy.

Kadra Trenerska

trenerzy.jpg [300x225]

Klasy pływackie w roku szkolnym 2016/2017  trenerzy prowadzący:

klas_1a.jpg [300x225]

Klasa I a - trenerzy: p. Łukasz Lis, p. Magdalena Wiesiołek,