Klasy 1 - 3

Nasza szkoła jest kameralna. Dzięki temu znamy dobrze naszych podopiecznych, żadne dziecko nie jest tu anonimowym numerem statystycznym. Uczniowie klas młodszych mają stałych wychowawców, co zapewnia dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Wiemy, jak bardzo najmłodsi przywiązują się do swoich nauczycieli, dlatego ważne jest dla nas, by uczniowie nie bali się powakacyjnych powrotów do szkoły, w której nie wiadomo, kto będzie w danym roku wychowawcą klasy, czy np. nauczycielem języka angielskiego. Dokładamy wszelkich starań, by nasi wychowankowie czuli się u nas bezpiecznie i osiągnęli jak najlepsze wyniki w nauce.

W naszej szkole zapewniamy stałą opiekę specjalistów: psychologa, logopedy, reedukatora i pedagoga szkolnego. Nad zdrowiem dzieci codziennie czuwa pielęgniarka. Każdemu dziecku może więc być udzielona natychmiastowa, fachowa pomoc.

Sale klas I - III umiejscowione są na pierwszym piętrze budynku. W każdej z nich znajdują się kąciki tematyczne oraz miejsce z dywanem, przeznaczone do swobodnej zabawy. Każdy uczeń posiada własną półkę w klasowych szafkach, dzięki czemu niepotrzebne do pracy domowej podręczniki lub przybory może pozostawić w szkole. Staramy się w ten sposób odciążyć tormister ucznia.

Po lekcjach zapewniamy dzieciom opiekę w świetlicy szkolnej. Dla chętnych mamy również bogatą ofertę nieodpłatnych zajęć dodatkowych.

Niewątpliwym atutem naszej szkoły jest zaplecze sportowe: wyremontowane boisko szkolne (główna część do gry w piłkę nożną, mniejsze boisko do gry w koszykówkę, bieżnie treningowe do konkurencji lekkoatletycznych), sala gimnastyczna oraz stała współpraca z klubem MKS Polonia Warszawa. Nasi wychowankowie wciąż zdobywają puchary i inne nagrody nie tylko w zawodach na terenie Warszawy, ale też wojewódzkich i ogólnopolskich. Zapisując dziecko do klasy pierwszej możecie Państwo wybrać profil: ogólny lub sportowy.

Po wyczerpującym dniu lekcyjnym zapewniamy dzieciom ciepły obiad w naszej stołówce szkolnej. Wszystkie posiłki przygotowywane są "na miejscu" przez nasze znakomite Panie Kucharki. Nie ma więc obawy, że obiad z firmy cateringowej "nie dojedzie na czas" lub będzie z nieświeżych produktów.

Przyjdźcie do nas! Czekamy właśnie na Was i Wasz Największy Skarb - Wasze Dziecko.

IF