facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

 

Zespół edukacji wczesnoszkolnej

  • Renata Chmielarz – nauczycielka klasy IIIa
  • Izabela Falba – nauczycielka klasy IIIb
  • Małgorzata Goszczyńska – nauczycielka klasy IIa
  • Estera Orczyk – nauczycielka oddziału przedszkolnego
  • Ewa Pasternak – nauczycielka klasy Ia
  • Grażyna Tomczyk – Wiślicka – nauczycielka klasy IIId
  • Iwona Wójcik (koordynator zespołu) – nauczycielka klasy Ib
  • Hanna Zajkowska – nauczycielka klasy IIIc


Zespół humanistyczny

  • Mateusz Jasiszczak - j. polski
  • Joanna Matryba - j. polski
  • Małgorzata Słonawska - j. polski
  • Izabela Walicka (koordynator zespołu) - historia
  • Lucyna Zająkała - biblioteka


Zespół matematyczno – informatyczno – fizyczny

  • Wojciech Augustyniak - matematyka
  • Tadeusz Kosik - fizyka
  • Izabella Kraszewska - matematyka
  • Jolanta Llas - informatyka
  • Renata Panasiuk (koordynator zespołu) - matematyka


Zespół biologiczno – chemiczno – geograficzny

  • Marek Kowalczyk - geografia
  • Anna Kwiatkowska (koordynator zespołu) - przyroda
  • Justyna Sochacka - chemia
  • Monika Szymaniak – przyroda, biologia


Zespół języków obcych

  • Eliza Czerniga (koordynator zespołu) - j. angielski
  • Magdalena Koczorowska - j. hiszpański
  • Natalia Orlecka - j. angielski
  • Mariola Pachnia - j. angielski
  • Renata Zaczek - j. angielski


Zespół ds. sportu

  • Agata Chmara - pływanie
  • Anna Gąstał - Kaczmarek - wychowanie fizyczne
  • Małgorzata Gogołek - siatkówka
  • Andrzej Gozdalik - pływanie
  • Jakub Kaźmierczak - piłka nożna
  • Wojciech Kobylarczyk - pływanie
  • Michał Maliszewski - piłka nożna
  • Joanna Penkala - Smolec - wychowanie fizyczne (koordynator zespołu)
  • Piotr Piotrowski - pływanie
  • Przemysław Piotrowski - pływanie
  • Arkadiusz Polkowski - siatkówka
  • Łukasz Rybiński - pływanie
  • Łukasz Sawoniuk - wychowanie fizyczne
  • Maciej Wesołowski - piłka nożna
  • Magdalena Wiesiołek - pływanie


Zespół artystyczny

  • Agnieszka Kowalik - muzyka
  • Jolanta Krasuska - zajęcia techniczne (koordynator zespołu)
  • Agnieszka Wasilewska - plastyka


Zespół nauczania religii i etyki

  • Krzysztof Jabłoński - religia
  • Siostra Paula Nikiel - religia (koordynator zespołu)
  • Anna Klimko - Sztolcman - etyka

 

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony