facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Kilka tygodni trwały zmagania uczestników Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej "Usłysz Panie moje słowa". Organizatorem konkursu jest Katolicki Zespół Edukacyjny im. Piotra Skargi w Warszawie. Celem konkursu jest uczczenie Wielkiego Polaka św. Jana Pawła II. Od kilkunastu lat bierzemy w nim udział. Zdobywaliśmy nagrody, wyróżnienia i zawsze nasi uczniowie dostawali się do finału. Jak wyglądały kolejne etapy tegorocznego konkursu?

upms_1  upms_2  upms_3  

Najpierw etap szkolny, który wyłonił trójkę reprezentantów z klas starszych i trójkę z klas młodszych. Byli to: Pola Godlewska- 3 b, Jan Paweł Podsiadły- 3 d, Małgorzata Olejniczak- 4 c, Antonina Kaszczuk- 5 d, Maria Miałkowska- 5 d. Półfinaliści byli przesłuchiwani 21 października w szkole organizującej konkurs. Ku naszej radości, dwoje naszych uczniów dostało się do finału: Maria Miałkowska- 5 d i Jan Podsiadły- 3 d. Koordynator konkursu na terenie szkoły, s. Paula Nikiel była bardzo dumna jadąc w piątek 27 października na przesłuchanie finalistów. Nasi uczniowie prezentowali wiersze na bardzo wysokim poziomie. Marysia i Janek recytowali wiersze p. Małgorzaty Nawrockiej. Już w niedzielę mogliśmy się cieszyć poznając wyniki.

Z wielką radością informujemy całą społeczność szkolną, że laureatem tegorocznego konkursu jest uczeń klasy 3 d Jan Paweł Podsiadły. Gratulujemy i jesteśmy dumni! 9 listopada jesteśmy zaproszeni na Galę Finałową i rozdanie nagród.
Wszystkim uczestnikom również gratulujemy, gdyż trzeba było włożyć dużo wysiłku i czasu, aby inni mogli podziwiać efekty. Dziękujemy i gratulujemy Rodzicom wszystkich uczniów, którzy brali udział w konkursie.

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony