Dnia 06.12.2017 odbyły się Mikołajkowe zawody pływackie "Kiliński Cup" dla klas 1-3 pod patronatem Pani Dyrektor Beaty Orczyk oraz klubu Ukp Polonia Warszawa.Dla najmłodszych były to pierwsze poważne zawody pływackie. Na trybunach swoim dopingiem wspierali nas rodzice, dziadkowie i wychowawcy. Padło wiele rekordów życiowych i jak na Mikołajki przystało wszyscy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Na koniec odbyły się rodzinne sztafety. Wszyscy dzielnie walczyli o najwyższe laury. W załączniku szczegółowe wyniki z zawodów.

>>WYNIKI<<

Mikołajkowe zawody pływackie   Mikołajkowe zawody pływackie   Mikołajkowe zawody pływackie   Mikołajkowe zawody pływackie