W poniedziałek 4 grudnia 2017 r., spotkaliśmy się w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny na Mszy św. dziękczynnej z racji obchodów jubileuszowych.

Msza Św. Jubileuszowa  Msza Św. Jubileuszowa  Msza Św. Jubileuszowa  Msza Św. Jubileuszowa

Mszy św. przewodniczył ks. Proboszcz Stefan Kotwiński, który podkreślił, jak ważne jest dziękowanie Bogu za lata historii szkoły, za budowniczych, dyrektorów, nauczycieli i szeregi absolwentów.
Należy dziękować za wszystkie dobre wspomnienia, wpojoną wiedzę, za przyjaźnie i trwałe więzi, za życiowe doświadczenia i sukcesy. Ks. Proboszcz w ciepłych słowach przypomniał nam rolę nauczyciela jako przewodnika i towarzysza w drodze ku dorosłości.
Modlitwą objęliśmy wszystkich, tworzących społeczność szkolną dziś i dawniej, żyjących i zmarłych, którzy pozostali w naszej pamięci i wdzięczności.
Cieszymy się, że ta uroczystość była kontynuacją obchodów rozpoczętych w piątek i zgromadziła w świątyni wiele osób związanych z naszą szkołą w przeszłości i obecnie. Za tę wspólnotę i solidarność dziękujemy wszystkim.