4 stycznia uczeń klasy 4d, Michał Domeradzki reprezentował naszą szkołę w XII Mazowieckim Konkursie Kolęd i Pastorałek organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej 175 na Mokotowie. Michał pięknie wykonał na skrzypcach kolędę "Wśród nocnej ciszy" przy akompaniamencie p. Agnieszki Kowalik. A 10 stycznia skromna, ale wspaniała reprezentacja udała się na II Dzielnicowy Konkurs świąteczny do SP 32 na ul. Lewartowskiego w Warszawie. Agatka Czerniga z 2a i Pola Godlewska z 3b pięknie wykonały w duecie piosenkę pt.: "Cicha noc". Tym razem akompaniowania podjął się Tata Agatki, p. Artur Czerniga.

Występy były bardzo udane. Teraz czekamy na wyniki i po cichu liczymy na nagrody.

Konkursowe kolędowanie  Konkursowe kolędowanie  Konkursowe kolędowanie