Wielu naszych uczniów realizuje się poprzez działania artystyczne i animacyjne w grupach nieformalnych, domach kultury, stowarzyszeniach, fundacjach, teatrach, muzeach i bibliotekach. To dla nich został stworzony warszawski “IQ - Indeks Qulturalny”.

Wprowadzony, w ramach Warszawskiego programu Edukacji Kulturalnej “IQ - Indeks Kulturalny " pozwala na to, by działania uczniów były zauważone i docenione w szkole.
Co daje IQ?

- świadczy on o nabytych poza szkołą umiejętnościach i wiedzy,
- ułatwia odnotowywanie aktywności ucznia,
- motywuje do systematycznego korzystania z zajęć rozwijających jego pasje i zainteresowania poza szkolnym programem nauczania,
- wspiera uczniów, którzy nie zawsze potrafią promować swoje talenty lub daje możliwość pozytywnie zaistnieć w świadomości społeczności szkolnej.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.edukacjakulturalna.pl w zakładce Indeks Qulturalny.

Uczniów z klas VI-VII zainteresowanych programem prosimy o zwrócenie się do wychowawców klas.