facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Dzień Papieski w naszej szkole obchodziliśmy na dwóch płaszczyznach.
Pierwszy sposób, to organizowanie szkolnego konkursu oraz udział w konkursie wojewódzkim.

Szkolny konkurs plastyczno- multimedialny nawiązujący do hasła Dnia Papieskiego wyłonił pięcioro laureatów, którzy odebrali nagrody podczas okolicznościowego apelu. Według kategorii wiekowej, byli to:
1. Kacper Frelik- 4 d
2. Michał Domaradzki- 4 d
Wyróżnienie: Maksymilian Tabor- 5 b
1. Aleksander Tabor- 1 b
2. Julia Otulak- 2 a

Drugi konkurs upamiętniający pontyfikat Jana Pawła II, to Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej. Od kilkunastu lat bierzemy w nim udział i trzeci rok z rzędu mamy laureata. W tym roku jest nim Jan Paweł Podsiadły z klasy 3 d. Na okolicznościowym apelu, mieliśmy okazję wysłuchać jego recytacji. Wszystkim uczestnikom finału i półfinału, wręczono dyplomy i upominki z podziękowaniem za reprezentowanie naszej szkoły.

Uwieńczeniem naszych obchodów była wtorkowa akademia poświęcona życiu, nauczaniu i działalności wielkiego Polaka. Przygotował ją p. Krzysztof Jabłoński przy współudziale uczniów z klas 4b, 5b i 7c.
Podniosły nastrój akademii i recytowanych wierszy, wprowadził nas w obchody święta Wszystkich Świętych.

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony