Dnia 8 marca 2018 r. zaprosiliśmy społeczność szkolną na Marcowy Kiermasz.
Można było zakupić rozmaitości na Wielkanoc, imieniny czy urodziny, na Dzień Kobiet.
Celem zorganizowania kiermaszu było zgromadzenie dodatkowych funduszy na realizację projektu „Mój Szkolny Kolega z Misji” czyli wsparcie polskiej misjonarki w Republice Środkowej Afryki. Z dumą możemy stwierdzić, że nie spodziewaliśmy się takiej liczby osób zainteresowanych kiermaszem.
W ekspozycji znalazły się: ozdobione ręcznie świece, biżuteria, przedmioty ozdobione techniką decoupage, róże z krepy włoskiej, jajka i inne cudeńka z origami, stroiki wielkanocne, baranki i kurczaczki. Wszystkie przedmioty wykonane były ręcznie, a do ich przygotowania włączyli się nauczyciele, woźne, rodzice oraz same dzieci. Kiermasz odbywał się w Dniu Kobiet, więc wielu mężczyzn było zainteresowanych upominkami.
Kiermasz cieszył się wielkim powodzeniem, co sprawiło organizatorom radość i satysfakcję. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy wspierają nasze misyjne akcje.
s. Paula, M. Wyrzykowska, A. Kaczmarek, M. Werner- Malento

Marcowy Kiermasz  Marcowy Kiermasz  Marcowy Kiermasz  Marcowy Kiermasz