facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W ostatnich tygodniach nasi zawodnicy dzielnie walczyli na krajowych pływalniach.

Warszawska Olimpiada Młodzieży roczników 2005/2006

Nasza drużyna zdobyła 35 medali z czego 13 złotych i zwyciężyła w klasyfikacji medalowej wszystkich klubów.

Warszawska Olimpiada Młodzieży roczników 2008/2007

Udane występy pływaków UKP Polonia Warszawa ze SP Nr 158 w Warszawie.Zdobyliśmy 8 medali (3 złote, 3 srebrne, 2 brązowe) – IV miejsce w klasyfikacji medalowej klubów warszawskich.

Złota dla Toli Maciejewskiej (100m.dow.),Iwo Kozłowskiego (200m.dow.) oraz sztafety chłopców (4x50dow.) w składzie: Eryk Osóbka-Morawski, Szymon Królik,Mateusz Redziński vel Rydzyński, Iwo Kozłowski. Srebra dla Kuby Reszki (200m.dow.), Benka Ziołeckiego (50m.klas.) oraz Toli Maciejewskiej (50m.dow.). Brązowe medale dla Eryka Osóbki-Morawskiego (50m.dow.) oraz sztafety dziewcząt (4x50m.dow. w składzie: Tola Maciejewska, Karolina Oraszek, Zosia Taraszkiewicz, Ania Tomkiel. Zawody stanowiły pierwszy etap bezpośredniego przygotowania do najważniejszej imprezy w II semestrze roku szkolnego 2017/2018 – Ogólnopolski Drużynowy Wielobój Pływacki dzieci 10-11 lat w Ciechanowie w połowie czerwca bieżącego roku

Arena Grand Prix Polski

W miniony weekend odbyły się zawody cyklu Grand Prix Polski.Nasza drużyna zajęła 2 miejsce w klasyfikacji medalowej wszystkich klubów.W swoich rocznikach zwyciężyły Kornelia Buszka(absolwentka) i Klaudia Tarasiewicz.Naszą szkołę reprezentowała jeszcze Gabriela Szredzińska ustanawiając nowe rekordy życiowe. Był to ostatni sprawdzian formy przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Seniorów.

 Wom Klubowy  Wom Klubowy  Wom Klubowy  Wom Klubowy
 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony