facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W piątek - 15 września klasy I - III zebrały się na pierwszym apelu porządkowym Małego Samorządu w tym roku szkolnym. Apel był bardzo ważny, gdyż zapoznaliśmy się z zasadami bezpiecznego spędzania przerw i podstawowymi zasadami kulturalnego i koleżeńskiego traktowania wszystkich kolegów i pracowników szkoły. Najbardziej zainteresowane były pierwszaki, które od początku września mogą bawić się na szkolnych przerwach. Od następnego tygodnia zapraszamy wszystkie chętne dzieci do stref ciszy i relaksu, które są organizowane w czasie przerwy w różnych klasach. Mamy też propozycję przerw z matematycznym komputerem oraz przerwy muzyczno - taneczne. Mamy nadzieję, że w naszej szkole będziemy spędzać czas wesoło i bezpiecznie!

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony