facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

We wrześniu zawsze przypominamy o bezpieczeństwie , ale również utrwalamy zasady zdrowego funkcjonowania w szkole. Dlatego p. pielęgniarka Janina Bulicz przygotowała razem z Małym Samorządem apel " Lekki tornister". Jak co roku tornistry zostały zważone i o dziwo w większości ważyły około 3 kg - czyli dopuszczalną dla naszych uczniów wagę. Niestety były też zbyt ciężkie tornistry zazwyczaj z powodu noszenia w nich niepotrzebnych rzeczy. Pani pielęgniarka opowiedziała nam o wadach postawy i chorobach kręgosłupa spowodowanych nieprawidłowym noszeniem plecaka. Przypominamy uczniom i Rodzicom o wybraniu tornistra z szerokimi paskami , usztywnioną ścianką tylną i pakowaniu do niego tylko potrzebnych rzeczy.

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony