facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

13 października 2017 r. w przededniu Święta Edukacji Narodowej odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Zgodnie z tradycją, pani dyrektor Beata Orczyk pasowała czarodziejskim ołówkiem dzieci z klasy 1 a i 1 b na uczniów. Wszyscy złożyli uroczyste ślubowanie. Na sztandar szkoły przyrzekali być dobrymi uczniami, wypełniać obowiązki, mówić prawdę, czynić dobro, szanować innych i kochać swoją Ojczyznę. W części artystycznej pierwszoklasiści zaprezentowali swoje talenty - pięknie śpiewali, recytowali i tańczyli. Na zakończenie pani dyrektor wspólnie z panem Marcinem Grabiszewskim - przedstawicielem Rady Rodziców wręczyli uczniom ich pierwszy dokument - legitymację szkolną. Potem było mnóstwo zdjęć, uśmiechów i słodkie poczestunki w gronie najbliższych, którzy byli świadkami dzisiejszego ważnego wydarzenia.
"Raz, dwa, trzy - teraz my!
Uczeń - jak to pięknie brzmi!
Raz, dwa, trzy, cztery, pięć -
na naukę mamy chęć!"
To słowa z wiersza recytowanego przez dzieci. My wierzymy, że tak będzie. Wszystkiego dobrego drodzy uczniowie!

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony