facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Z radością chcielibyśmy poinformować, że uczeń klasy 1 b Tymoteusz Dudkowski zdobył Puchar Mazowsza w rowerowych wyścigach MTB w kategorii wiekowej 7 lat i młodsi. Na cykl składało się 5 wyścigów. Z czego do klasyfikacji zaliczały się 4 najlepsze wyścigi. W serii wyścigów Cisowianka Mazovia Tymek również zwyciężył. Zawodnicy ścigali się w 14 zawodach. Do klasyfikacji łącznej liczyło się 8 najlepszych startów. W serii zawodów Poland Bike rywalizacja przebiegała w 17 miejscach. Do generalki zaliczało się 9 najlepiej punktowanych startów. Tymek zajął 6 miejsce; był jedynym 7-letnim zawodnikiem (rywalizował z 8 latkami), który był dekorowany.
Gratulujemy! Cieszymy się, że nasi uczniowie są tak wszechstronni i osiągają sukcesy w różnych dyscyplinach sportowych.

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony