facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Dnia 27 października klasy I - III zebrały się na kolejnym apelu porządkowym, aby przypomnieć sobie zasady bezpiecznego spędzania przerw, zasad korzystania z telefonów komórkowych, zasad bycia dobrym uczniem i kolegą. Oprócz powtórzenia tych ważnych zasad, pani Dyrektor nagrodziła zwycięzców szkolnego konkursu plastycznego " Pomagaczek dla mojej Pani". Oto nagrodzeni: klasa 1a - I miejsce Zuzanna Tarasienko, klasa 1b - I miejsce Franciszek Grądzki, klasa 2a - I miejsce Sonia Krukowska, klasa 3a - I miejsce Małgorzata Bogumił, klasa 3b - I miejsce Nikola Zalewska, klasa 3c - I miejsce Magdalena Kwiatkowska, klasa 3d - I miejsce Karolina Hawryluk. Gratulujemy !

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony