facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Czy prąd może być niebezpieczny? Jak należy obchodzić się z urządzeniami, będącymi pod napięciem? I co to w ogóle jest ta cała "elekrtyczność"? To trudne pytania - tym, bardziej, gdy ma się 6-9 lat. A o wypadek nietrudno... Nasi najmłodsi uczniowie dowiedzieli się o tym podczas przedstawienia Teatru O Rety. Aktorzy nawiązali wspaniały kontakt z naszą publicznością, która bardzo żywo reagowała na przygody dwóch niesfornych chłopców. Wiele się od nich nauczycliśmy - a dokładniej, nauczyliśmy się na ich błędach. Z elektrycznością nie ma żartów! Niebezpieczne zabawy mogą mieć tragiczne skutki. My będziemy ostrożni!

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony