facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Od dziś (31.10.2017) klasy pierwsze są czytelnikami biblioteki szkolnej. Pani Lucynka zaprosiła nas do swojego królestwa, a w  nim spotkaliśmy piękne królewny, króla, skrzata i wesołe krasnoludki. Bohaterowie bajek opowiedzieli, jak należy obchodzić się z książkami. Dzieci z klasy 1 a i 1 b złożyły uroczystą przysięgę  i zostały pasowane (najgrubszymi księgami w naszej bibliotece !) na dobrego czytelnika. Pani bibliotekarka wyjaśniła, jakie są zasady wypożyczania książek i chwilę później wszyscy ruszyli do półek, aby samodzielnie wybrać sobie ciekawą lekturę. Bardzo dziękujemy pani Lucynie Zająkale i uczniom klasy 6a za miłe wprowadzenie do świata biblioteki.

dz1k_1  dz1k_20  dz1k_5  dz1k_9

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony