facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W dniu 10.11.2017r. odbył się konkurs recytatorski dla klas 0-3 pt. „Strofy o Ojczyźnie”. Wzięli w nim udział przedstawiciele wszystkich klas młodszych. Dzieci zaprezentowały bardzo bogaty repertuar i ciekawą interpretację, wywołując u słuchaczy pełną ciekawości ciszę. Wyłonienie zwycięzców było dla jury niełatwym zadaniem.

soo_1  soo_29  soo_28  soo_32

Laureatami zostali:
I miejsce - Daniel Runo klasa 3b
II miejsce - Mikołaj Ostałowski klasa 3a
III miejsce ex aequo - Staś Kaszczuk klasa 1b
Marcel Napłoszek klasa 3c
Wyróżnienia otrzymali :
Iga Gaździńska - Oddział przedszkolny
Rozalia Pogorzelska - klasa 1a
Blanka Jeżewska - kasa 2a
Maja Zawadzka - klasa 3d
Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy!

Po konkursie klasa 3 b wystawiła barwne przedstawienie o legendarnym królu Popielu, które bardzo się podobało i wywołało wiele emocji. Aktorzy i Pani Iza zostali nagrodzeni zasłużonymi brawami. Dzieci i nauczyciele na widowni byli ubrani na galowo. W ten sposób klasy młodsze uczciły dziś Narodowe Święto Niepodległości.

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony