W dniach 5,6,8, grudnia 2017 r. odbyły się pogadanki w klasach 0-3 dotyczące zdrowego odżywiania. Pani pielęgniarka omówiła podział piramidy zdrowego żywienia. Przekazała uczniom informacje na temat roli i wartości odżywczych w poszczególnych grupach produktów spożywczych. Zwróciła uwagę na nieprawidłowe odżywianie się i jego wpływ na powstawanie różnych chorób. Omówiła, jaką rolę pełni woda w organizmie człowieka i jego otoczeniu. Podkreśliła znaczenie sportu i ruchu na świeżym powietrzu w utrzymaniu dobrej kondycji i samopoczucia. Uczniowie aktywnie brali udział w dyskusji o zdrowym stylu życia.

Pogadanki o zdrowym odżywianiu się  Pogadanki o zdrowym odżywianiu się  Pogadanki o zdrowym odżywianiu się  Pogadanki o zdrowym odżywianiu się