Cicha noc, święta noc... Na ten czarowny czas czekają i mali i ci trochę więksi. Nie mogło więc zabraknąć świątecznych spotkań w naszych klasowych gronach. Przy dźwiękach kolęd składaliśmy sobie serdeczne życzenia, zapominaliśmy urazy i podejmowaliśmy zobowiązania poprawy. Wszyscy czekamy też na wizytę św. Mikołaja w naszych domach. Tak trudno go spotkać! Może uda się to w tym roku? Nie nabierzemy się na "prawdziwych" Mikołajów tłumnie odwiedzających supermarkety i reklamujących różne produkty. My czekamy na tego jedynego, prawdziwego. I wierzymy, że nas odwiedzi... w tę cichą noc, świętą noc...

Wigilie w klasach 1-3  Wigilie w klasach 1-3  Wigilie w klasach 1-3  Wigilie w klasach 1-3