Przed feriami zimowymi w naszej szkole odbył się apel porządkowy dla klas 0 - III " Bezpieczne ferie". Apel rozpoczęliśmy wspaniałym występem klasy 2a, przygotowanym przez p. Małgorzatę Goszczyńską. Dzieci zaśpiewały 2 piosenki o zimie i opowiedziały nam, jak bezpiecznie spędzać zimę. Następnie pani pielęgniarka Janina Bulicz uzupełniła nasze wiadomości o mrozie, odżywianiu, zdrowej zabawie i wszystkim, co potrzebne do zdrowego spędzania zimy. Pani Hanna Zajkowska utrwaliła z nami numery telefonów alarmowych. Wyposażeni w taką wiedzę jedziemy na ferie, na pewno nasze ferie będą wesołe i bezpieczne!

Bezpieczne Ferie - apel klas 0-III  Bezpieczne Ferie - apel klas 0-III  Bezpieczne Ferie - apel klas 0-III  Bezpieczne Ferie - apel klas 0-III