Po feriach zimowych wszyscy uczniowie klas I - III zebrali się na wyjątkowym apelu porządkowym podsumowującym pracę w I semestrze roku szkolnego 2017/2018. Wielu z naszych uczniów zostało wyróżnionych za wspaniałe osiągnięcia edukacyjne, ale i sportowe. Pan trener Andrzej Gozdalik w imieniu zespołu trenerów pływania nagrodził naszych najlepszych pływaków z klas trzecich i drugiej. Brawo! Pani Renata Zaczek nagrodziła laureatów konkursu języka angielskiego, był to list do św. Mikołaja, natomiast pani Lucyna Zająkała wyróżniła najlepiej czytające klasy i uczniów oraz rozstrzygnęła bieżące konkursy biblioteczne, gratulujemy! Przy tej okazji Mały Samorząd przypomniał o zasadach bezpiecznych zabaw w czasie przerw, o byciu dobrym kolegą i o organizacji dla dzieci przerw w " Strefie ciszy i relaksu". W takich radosnych nastrojach rozpoczynamy II semestr!

Podsumowanie I semestru klas 1-3  Podsumowanie I semestru klas 1-3  Podsumowanie I semestru klas 1-3  Podsumowanie I semestru klas 1-3