15 lutego 2018 r. w sali gimnastycznej klasy 1-3 uczestniczyły w spotkaniu z pisarzem – p. Krzysztofem Petkiem. Jesteśmy pod wrażeniem. Okazało się, że p. Krzysztof podróżuje po różnych kontynentach, zbierając materiały do książek. Opowiadał nam o spotkaniach między innymi z „małym krokodylem” – kajmanem, dziećmi z indiańskiej wioski. Nie zabrakło ciekawostek przyrodniczych i dokumentacji fotograficznej. Pisarz zaprezentował również swoją powieść „Spokojne wakacje”. Dowiedzieliśmy się, jak ona powstała, obejrzeliśmy miejsca, w których dzieje się akcja czyli jezioro i tajemniczy zamek, a po spotkaniu mogliśmy ją nabyć.

Spotkanie z pisarzem Krzysztofem Petkiem  Spotkanie z pisarzem Krzysztofem Petkiem  Spotkanie z pisarzem Krzysztofem Petkiem  Spotkanie z pisarzem Krzysztofem Petkiem