facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Przedszkolaki z kl. 0A wzięły udział w Olimpiadzie Sportowej Przedszkolaka

Podczas zawodów dzieci uczyły się czym jest zdrowa rywalizacja, a także zasada fair play. Program konkurencji sportowych przygotował i przeprowadził p. Przemysław Piotrowski - trener pływania. Zawody rozpoczęły się uroczystym otwarciem, po czym nastąpiła rozgrzewka małych sportowców. Dzięki dobrze dobranej muzyce oraz ciekawym ćwiczeniom, dzieci bez trudu rozpoczęły zmagania w poszczególnych konkurencjach.

Olimpiada Sportowa Przedszkolaka  Olimpiada Sportowa Przedszkolaka  Olimpiada Sportowa Przedszkolaka  Olimpiada Sportowa Przedszkolaka

Staraliśmy się połączyć rywalizację sportową dzieci z dobrą zabawą. Dlatego też konkurencje sportowe były dostosowane do wieku i możliwości dzieci. Zasada fair-play nikomu nie była obca – wszyscy przestrzegali ustalonych reguł, panowała przyjaźń, poszanowanie drugiej osoby i duch sportowy!
W tej olimpiadzie nie było pokonanych, wszyscy byli zwycięzcami, a zawodnikom dopisywał humor i zdrowa rywalizacja. Po wyczerpujących zmaganiach każdy ,,Mały Sportowiec" otrzymał dyplom. Dziękujemy naszym sportowcom za postawę fair play i życzmy im wielu sukcesów nie tylko na polu sportowym.

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony