W piątek - 23 lutego klasy 0 - III zebrały się na bardzo ważnym apelu zdrowotnym " Hałas - nasz wróg". Pani pielęgniarka Janina Bulicz przedstawiła wszystkie zagrożenia dla naszego zdrowia, jakie niesie ze sobą hałas. Opowiedziała nam o budowie ucha, sposobach odbierania dźwięków, jak należy dbać o higienę słuchu. Ogłoszono też konkurs dla wszystkich klas na hasło o hałasie. Hasło ma być wywieszone na drzwiach poszczególnych klas do połowy marca.

Apel zdrowotny dla klas 0-3 na temat hałasu  Apel zdrowotny dla klas 0-3 na temat hałasu  Apel zdrowotny dla klas 0-3 na temat hałasu  Apel zdrowotny dla klas 0-3 na temat hałasu