Nasza szkoła staje się coraz nowocześniejsza! Zaczynamy korzystać na lekcjach z niedawno zakupionych laptopów. Nie musimy więc przenosić się do pracowni informatycznej - to pracownia "podąża" za nami! :-) Podczas ostatnich zajęć przyrodniczych pracowaliśmy online z tekstami popularnonaukowymi. Dzięki nowoczesnym technologiom, będąc w naszej sali, mogliśmy błyskawicznie przenieść się na Madagaskar. Tamtejsze lasy deszczowe już nie są dla nas tak odległe, a wspaniałe zwierzęta i rośliny od razu prezentowały nam się w całej okazałości. Wszyscy w klasie byli podekscytowani i już następnego dnia dopytywali, czy kiedyś jeszcze będą na lekcji laptopy. Odpowiedź jest prosta - OCZYWIŚCIE, ŻE BĘDĄ! :-)

3b wykorzystuje nowoczesne technologie  3b wykorzystuje nowoczesne technologie  3b wykorzystuje nowoczesne technologie  3b wykorzystuje nowoczesne technologie