facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Dzisiaj odbyły się charytatywne zawody pływackie dla roczników 2009 i 2010. Na medalowych pozycjach uplasowali się Jerzy Nadolny, Maja Bieniecka, Piotr Tarasiewicz i Igor Guziak. Bardzo niewiele do podium zabrakło Emilii Wysokińskiej, która na 50 m stylem grzbietowym zajęła 4 miejsce. Ponadto zawodnicy z rocznika 2010 wystartowali pierwszy raz w sztafecie. Nie było ani jednej dyskwalifikacji. Wszyscy spisali się na medal. Gratulujemy również pozostałym zawodnikom przełamywania swoich barier i pobicia nowych rekordów życiowych. Szczegółowe wyniki na stronie www.wmozp.pl

Zawody2010  Zawody2010  Zawody2010  Zawody2010

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony