facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Korzystając z ostatnich tchnień zimy, podczas zajęć teatralnych wyszliśmy na nasze boisko. Śniegu co prawda było już niewiele, ale wykorzystaliśmy go do wykonania gigantycznych ilustracji. Nie były one widoczne podczas, gdy je tworzyliśmy. Musieliśmy więc opracować plan działania. Aby je obejrzeć, weszliśmy później na wyższe piętra naszej szkoły. Dopiero z tej perspektywy zobaczyliśmy nasze dzieła - wyżłobione butami linie w śniegu. Mieliśmy przy tym sporo dobrej zabawy, bo nieświadome niczego dzieci ze szkolnej świetlicy, wchodziły w okna i drzwi narysowanych przez nas domów. One też nie widziały tego, co miały pod stopami. :-) Gigantyczne rysunki widać dopiero ze sporej odległości.

Śnieżne ilustracje 3b  Śnieżne ilustracje 3b  Śnieżne ilustracje 3b  Śnieżne ilustracje 3b

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony