facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Dnia 16.03.2018 pani pielęgniarka przeprowadziła pogadankę dla klas 0-3 - Nie pal, proszę. Opowiedziała o szkodliwym oddziaływaniu dymu tytoniowego na zdrowie palących i o biernym paleniu osób w ich otoczeniu. Aby wszystkich przestrzec przed nałogiem, pokazała zdjęcia uszkodzonych płuc. Poinformowała uczniów, dlaczego w wielu miejscach i obiektach jest zakaz palenia papierosów. Na zakończenie spotkania dzieci recytowały rymowanki dotyczące zgubnych skutków palenia. Pani pielęgniarka ogłosiła wyniki konkursu na najlepsze hasło o hałasie. Dyplomami i nagrodami zostali wyróżnieni uczniowie klasy 2a i 3a. Oto ich hasła:                                               Hałaśliwa szkoła, nie jest wcale wesoła                                                                                                                                    Proszę o ciszę, bo nic  nie słyszę                                                                                                                                       Krzyczymy = gorzej słyszymy

Nie pal, proszę - pogadanka dla klas 0-3  Nie pal, proszę - pogadanka dla klas 0-3  Nie pal, proszę - pogadanka dla klas 0-3  Nie pal, proszę - pogadanka dla klas 0-3

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony