Nareszcie jest! Jeszcze mroźna, jeszcze wieje zimny wiatr, ale my już w klasach 0 - III ją znaleźliśmy - Panią Wiosnę! Odświętnie ubrani, w kolorowych opaskach na głowach, rozśpiewanie powitaliśmy pierwszy dzień astronomicznej wiosny. Klasa 3c wystąpiła z wesołym programem muzyczno - literackim, a następnie uśmialiśmy się z żartów o wiośnie i odgadliśmy wiele zagadek przyrodniczych. Na zakończenie spotkania obejrzeliśmy prezentację o zwiastunach wiosny. Mamy nadzieję, że niebawem będzie już ciepło i wiosennie!

Pierwszy dzień wiosny w klasach 0-3  Pierwszy dzień wiosny w klasach 0-3  Pierwszy dzień wiosny w klasach 0-3  Pierwszy dzień wiosny w klasach 0-3