facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W tym tygodniu klasa 3c wybrała się w podróż do Ameryki Północnej. Oprócz zwiedzania najpiękniejszych miejsc w Meksyku, USA i Kanadzie, rozmów o zwyczajach Indian i Innuitów, dotarliśmy do pól kukurydzy. To amerykańskie zboże przybyło do Europy z Meksyku ponad 200 lat temu, natomiast Majowie i Aztekowie czcili je już 4000 lat temu. Nam kukurydza bardzo smakowała, bo zamieniliśmy ją w popcorn, smacznego! PS popcorn był pyszny i zniknął tak szybko, że fotograf nie zdążył go uwiecznić:)

Lekcje o Ameryce Północnej w 3c  Lekcje o Ameryce Północnej w 3c  Lekcje o Ameryce Północnej w 3c  Lekcje o Ameryce Północnej w 3c

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony