Jak co roku, na wiosnę kiedy przyroda budzi się do życia - p. pielęgniarka Janina Bulicz spotyka się z klasami 0 - III na bardzo ważnym apelu zdrowotnym - Chroń się przed kleszczami!. Dowiedzieliśmy się, jakimi zwierzętami są kleszcze, dlaczego piją naszą krew, jakimi chorobami mogą nas zarazić i jak się zabezpieczyć przed ich ugryzieniami. Na specjalnym pokazie obejrzeliśmy film edukacyjny Jak usunąć kleszcza. Bądź ostrożny, uważaj na kleszcze!

Apel zdrowotny - Chroń się przed kleszczami!  Apel zdrowotny - Chroń się przed kleszczami!  Apel zdrowotny - Chroń się przed kleszczami!  Apel zdrowotny - Chroń się przed kleszczami!