Najważniejsze w życiu człowieka jest zdrowie, dlatego w klasach 3a, 3c, 3d odbyły się zorganizowane przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy warsztaty żywieniowe " Wiem, co jem!". Razem z naszymi gośćmi, samodzielnie przygotowaliśmy zdrowe śniadanie. Było pyszne, pachnące i baaardzo zdrowe! Znalazło się w nim ciemne pieczywo, pasta jajeczna, sałatka owocowo - warzywna i wiele innych pyszności. Super - zabawą , było krojenie, mieszanie, przelewanie i skubanie warzyw! Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie i umycie produktów.

Wiem, co jem! - warsztaty dla klas 3a, 3c, 3d  Wiem, co jem! - warsztaty dla klas 3a, 3c, 3d  Wiem, co jem! - warsztaty dla klas 3a, 3c, 3d  Wiem, co jem! - warsztaty dla klas 3a, 3c, 3d