20 kwietnia odbyła się w naszej szkole ważna uroczystość - podsumowanie konkursów dzielnicowych dla uczniów klas trzecich Mistrz Ortografii i Wzorowy Matematyk pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy. Było wielu gości, a wśród nich Pan Krzysztof Czubaszek, który wraz z Panią dyrektor Beatą Orczyk wręczał laureatom piękne statuetki, dyplomy i nagrody rzeczowe. Bardzo cieszymy się, ponieważ w gronie nagrodzonych był uczeń naszej szkoły - Jan Paweł Podsiadły z klasy 3d, zdobywca I miejsca w konkursie matematycznym. Były fanfary dla zwycięzców, gromkie brawa, radosny występ artystyczny klasy 2a oraz wspaniały poczęstunek dla gości. Dziękujemy wszystkim za przybycie i miłe słowa. Laureatom życzymy sukcesów na etapie warszawskim.

Uroczyste podsumowanie konkursów dzielnicowych  Uroczyste podsumowanie konkursów dzielnicowych  Uroczyste podsumowanie konkursów dzielnicowych  Uroczyste podsumowanie konkursów dzielnicowych