facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Co roku obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Celem tego święta jest uwrażliwienie uczniów na piękno przyrody ojczystej, budzenie poczucia odpowiedzialności za jej stan oraz uświadomienie źródeł zagrożeń dla środowiska naturalnego. Na apelu podsumowującym Święto Ziemi, uczniowie mieli okazję obejrzeć piękną inscenizację,w wykonaniu oddziału przedszkolnego pod opieką p. Estery Orczyk, na temat ochrony przyrody, segregacji odpadów i potrzebie czystości środowiska. Następnie, uczniom kl. 0 -III zaprezentowano widowisko pt.: Ziemia - nasz dom, podczas której dowiedzieli się, jakie nasza planeta ma dla nas przepiękne dary oraz co ją zatruwa i niszczy.

 Dzień Ziemi  Dzień Ziemi  Dzień Ziemi  Dzień Ziemi

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony