facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

9 maja klasa 1a wybrała się na lekcję religii poza szkołą. Wraz z zaproszonymi rodzicami, wychowawcą i p. Dyrektor wyruszyli w drogę do kościoła parafialnego.
Tam mieli możliwość zobaczyć z bliska, dotknąć przedmiotów, które związane są ze sprawowaniem Mszy św. i innych sakramentów. Dzieci zaproszone do zakrystii, miały możliwość zajrzeć do szaf, które skrywają mnóstwo skarbów. Zaciekawione, zadawały pytania, na które s. Paula szybko odpowiadała. Po wejściu do środka świątyni, nasi poszukiwacze odnaleźli miejsca o ważnym znaczeniu religijnym, nauczyli się ich nazw i podzielili się wiedzą o tym, jak zachować się w kościele.
Naszym odkryciom towarzyszyła radość, modlitwa i wspólny śpiew.
Takiej lekcji nie zapomnimy.

Kościół - skarby świątyni - lekcja religii w 1a  Kościół - skarby świątyni - lekcja religii w 1a  Kościół - skarby świątyni - lekcja religii w 1a  Kościół - skarby świątyni - lekcja religii w 1a

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony