Przed jednym z najwspanialszych świąt majowych - Dniem Matki, Mały Samorząd zorganizował konkurs plastyczny dla klas 0 - III - " Moja Mama - królową przyrody". W konkursie wzięli udział wszyscy uczniowie, a komisja konkursowa nagrodziła jedną pracę z każdej klasy. Oto wyniki konkursu:
I miejsca:
Zerówka - Jagoda Stryjek
Klasa 1a - Julia Kardyś
Klasa 1b - Klemens Nowicki
Klasa 2a - Pola Durbacz
Klasa 3a - Nikola Łozińska
Klasa 3b - Michalina Klimińska
Klasa 3c - Leokadia Artecka
Klasa 3d - Maja Zawadzka. Gratulujemy!

W maju odbył się również szkolny konkurs SUPERMATEMATYK KLAS DRUGICH. Wzięło w nim udział 20 uczniów, pięcioro z nich zdobyło równorzędne zwycięstwo i tytuł najlepszego matematyka. Brawo!!!

1.Małgorzata Łukasiewicz kl. 2a, 20p.
2.Pola Durbacz kl. 2a, 20p.
3.Jan Sobieszyński kl. 2a, 20p.
4.Nikodem Sowa kl. 2a, 20p.
5.Stanisław Kaszczuk kl. 1b, 20p.