facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Osiągnięcia klas 0-3 w drugim semestrze  Osiągnięcia klas 0-3 w drugim semestrze  Osiągnięcia klas 0-3 w drugim semestrze

Zbliża się zakończenie roku szkolnego, nadszedł czas na podsumowania. Dziś na apelu klas 0-3, trenerzy i nauczyciele wręczyli nagrody za wyróżniające się wyniki sportowe i konkursy. Pani bibliotekarka nagrodziła najlepszych czytelników, zwycięzców gier planszowych i gry miejskiej. Oto lista laureatów wszystkich konkursów przeprowadzonych w drugim semestrze:

1) Konkursu z języka angielskiego dla klas trzecich
Cambridge YLE Starters
1 miejsce – Maciek Sadowski, 3a
Mateusz Rodowicz, 3b
2 miejsce – Tytus Hejnrych, 3b
3 miejsce – Mikołaj Ostałowski, 3a
Wiktoria Kijewska, 3b
Julia Walkowska, 3b
Maria Artymowska, 3c
Wyróżnienia – Antoni Baranowski, 3c
Marcel Napłoszek, 3c

2) Śródmiejski konkurs matematyczny dla uczniów klas trzecich
Wzorowy Matematyk
I miejsce Jan Paweł Podsiadły kl. 3d

3) Konkurs plastyczny Małego Samorządu
Moja mama królową przyrody
Klasa 1a: I miejsce Julia Kardyś
Klasa 1b: I miejsce Klemens Nowicki
Klasa 2a: I miejsce Pola Durbacz
Klasa 3a: I miejsce Nikola Łozińska
Klasa 3c: I miejsce Leokadia Artecka
Klasa 3d: I miejsce Maja Zawadzka
Klasa 0: I miejsce Jagoda Stryjek

4) Szkolny konkurs matematyczny
Supermatematyk klas drugich
Równorzędne miejsce pierwsze:
- Małgorzata Łukasiewicz kl. 2a
- Pola Durbacz, kl. 2a
- Jan Sobieszyński, kl. 2a
- Nikodem Sowa , kl. 2a
- Stanisław Kaszczuk, kl. 1b

5) Szkolny konkurs literowania w języku angielskim
Spelling Bee
I miejsce - Julia Walkowska, kl. 3b
II miejsce - Mikołaj Ostałowski, kl. 3a
- Antek Baranowski, kl. 3c
III miejsce - Franek Potrzebowski, kl. 3c

6) Śródmiejski Konkurs Plastyczny Origami
W świecie pszczółki Mai, czyli fascynujące życie owadów na łące
Uczniowie klas I
I miejsce: Goran Stamatel, kl.1b
III miejsce: Olga Godlewska, kl.1a
wyróżnienie: Rozalia Pogorzelska, kl.1a

Uczniowie klas II
III miejsce: Agata Czerniga, kl. 2a

Uczniowie klas III
I miejsce: Aleksander Drożdżewski, kl.3d
wyróżnienia:
Karolina Hawryluk, kl. 3d
Pola Godlewska, kl. 3b

7) Konkurs Małego Samorządu
Damy i Dżentelmeni
Damy:
Kl. O: Katalina Vasychenko
Kl. 1a: Rozalia Pogorzelska
Kl. 1b: Lena Maciejczak
Kl. 2a: Blanka Jeżewska
Kl. 3a: Blandyna Pietrzak
Kla. 3b: Pola Godlewska
Kl, 3c: Maria Artymowska
Kl. 3d: Maja Zawadzka

Dżentelmeni:
Kl. 1a: Wiktor Jakubowski
Kl. 1b: Jan Owczarczyk
Kl. 2a: Mikołaj Chmielewski
Kl. 3a: Rafał Rafałowicz
Kl. 3b: Jan Stefanowicz
Kl. 3c: Mikołaj Zabrocki
Kl. 3d: Łukasz Moździer

8) Ogólnopolski Konkurs
Mój Szkolny Kolega z Misji
Laureaci poszczególnych kategorii, których prace reprezentowały szkołę w ogólnopolskim konkursie:
a) plastyczna: Dominik Gawlikowski, kl. 3b
b) literacka- wiersz: Jan Paweł Podsiadły, kl. 3d
c) plastyczna: Antonina Kaczmarek, kl. 5d

9) Szkolny konkurs matematyczny dla klas trzecich
Mistrz tabliczki mnożenia
I miejsce – Antoni Baranowski, kl. 3c
II miejsce – Jan Szymanik, kl. 3b
III miejsce – Maria Artymowska, kl. 3c
wyróżnienie: - Pola Godlewska, kl. 3b

10) Rozgrywki w Pentago
I miejsce – Bartosz Malus, kl. 3c
III miejsce – Nikodem Sowa, kl. 2 a

11) Gra miejska Śladami Jana Kilińskiego
I miejsce – klasa 1 b
II miejsce – klasa 3 b
III miejsce – klasa 1 a

12) Konkurs Zbieramy nakrętki – Wkręć się w pomaganie
I miejsce – klasa 3 a
II miejsce – klasa 2 a
III miejsce – klasa 1 b

Gratulacje!!!

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony