facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

Żegnamy rok szkolny i szykujemy się na wymarzone wakacje. Zanim wyruszymy w siną dal, należy przypomnieć sobie, jakie są zasady bezpiecznego spędzania czasu wolnego nad wodą, na plaży, w lesie, na wsi, w górach i w mieście. Jak zachowywać się w kontakcie z nieznajomymi i jakie są telefony alarmowe. O tym wszystkim powiedziała nam pani pielęgniarka Janina Bulicz; klasa 3c wystąpiła z przedstawieniem o słonecznych wakacjach. Mały Samorząd życzy wszystkim  dzieciakom i Rodzicom bezpiecznych wakacji!

Bezpieczne wakacje - apel dla klas 0-3  Bezpieczne wakacje - apel dla klas 0-3  Bezpieczne wakacje - apel dla klas 0-3  Bezpieczne wakacje - apel dla klas 0-3

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony