facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W dniach 4-15 czerwca, w kl. 1-4 pielęgniarka Janina Bulicz przeprowadziła pogadankę i pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W czasie zajęć dydaktycznych zapoznała uczniów z zasadami udzielania pierwszej pomocy w przypadku: urazu złamania kończyn, krwotoku z nosa i ran głębokich, oparzeń termicznych, omdleń, zakrztuszenia, nieprzytomnego pacjenta oraz pokazała na fantomie, jak reanimować pacjenta.
Uczniowie bardzo chętnie i z dużym zaangażowaniem brali udział w zajęciach. Mam nadzieję, że przekazana wiedza ułatwi uczniom zachowanie się w różnych sytuacjach pomocy przedmedycznej.
Janina Bulicz

Pierwsza pomoc przedmedyczna  Pierwsza pomoc przedmedyczna  Pierwsza pomoc przedmedyczna  Pierwsza pomoc przedmedyczna

 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony