facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

We wtorek 7 listopada 2017 r. w hali sportowej CRS Bielany odbyło się podsumowanie osiągnięć sportowych Warszawskiej Olimpiady Młodzieży za rok szkolny 2016/2017. Uroczystość miała odświętny charakter, z uwagi na jubileusz 50-lecia WOM. Część oficjalną otworzył prezes Szkolnego Związku Sportowego Jan Dorosiewicz.

pwo_1  pwo_3  pwo_5  pwo_6


Nasza szkoła uplasowała się na wysokiej 9-tej pozycji wśród 171 warszawskich szkół podstawowych. Warto wspomnieć, że dzielnica Śródmieście zwyciężyła w ogólnej punktacji. Śródmiejskie szkoły podstawowe i gimnazja zdobyły drugie miejsca, a szkoły ponadgimnazjalne pierwsze miejsce.

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony