facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

REKORD POLSKI POBITY!!!
W dniu dzisiejszym na zawodach GP WMOZP 2006 nasz zawodnik ANTONI FRONCZAK ustanowił NAJLEPSZY WYNIK POLSKI 11-latków w wyścigu na 200 metrów stylem dowolnym z czasem 2:14:19!!!!

Oprócz rekordu Antek zdobył dodatkowo srebrny i brązowy medal odpowiednio w wyścigach na 100 i 50 metrów stylem grzbietowym. Rewelacyjnie spisała się również Karina Wilanowska zdobywczyni 3 złotych medali. Antek i Karina zostali zwycięzcami całego GP WMOZP w zestawieniu indywidualnym w swojej kategorii wiekowej. W dniu dzisiejszym odebrali również nagrody za Wielobojowe Mistrzostwa Polski których Antek został zwycięzcą, Karina natomiast zajęła 4 miejsce w Polsce.

rpgp_2  rpgp_5  rpgp_7  rpgp_4

Do naszych zdobyczy medalowych sztafeta 4x50m stylem zmiennym chłopców (Polkowski Krzysztof, Czarnomski Mateusz, Bogatyriow Giorgij, Fronczak Antoni) dorzuciała brązowy medal. 5 miejsce w wyścigu na 100m stylem klasycznym zajął Giorgij Bogatyriow. Reszta naszej reprezentacji również spisała się dzielnie zajmując miejsca w pierwszych 10 oraz bijąc rekordy życiowe: Urbański Maciej, Sitkowska Gabriela, Juszczyk Natalia, Stawicki Filip, Kacer Melis, Kalisz Anna, Błaszczyk Wiktoria. UKP został również zwycięzcą w klasyfikacji medalowej zawodów.

Wszystkie wyniki na http://wmozp.pl/media/live/index.html
Wszystkim serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony