facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W piątek 10 listopada w naszej szkole odbył się apel upamiętniający 99 rocznicę odzyskania niepodległości. Klasy sportowe 5b i 6b pod kierunkiem pani Anny Kwiatkowskiej przygotowały przedstawienie ukazujące losy Polski w czasie zaborów i walkę Polaków o niepodległość. Uczniowie przestawili drogę Polski do niepodległości rozpoczynając od upadku Rzeczypospolitej poprzez powstania XIX wieku, walkę Polaków o zachowanie polskości a kończąc na Legionach Polskich Józefa Piłsudskiego i odrodzeniu państwa polskiego. Towarzyszyły temu piosenki przygotowane przez panią Agnieszkę Kowalik i prezentacja multimedialna wykonana przez ucznia klasy 6b Michała Orzechowskiego.
Uczniowie słuchali i oglądali przygotowanego przedstawienia w ciszy, skupieniu i z dużym zainteresowaniem.

nsn_1   nsn_7  nsn_14  nsn_2  

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony