Z okazji 99. rocznicy odzyskania niepodległości odbył się w kl. 4-7 konkurs recytatorski, w którym uczniowie zaprezentowali własne interpretacje wierszy patriotycznych. Do rywalizacji przystąpiło aż 22 uczestników. Poziom był wyrównany, ale jury w składzie: p. Mateusz Jasiszczak - n-l języka polskiego, p. Agnieszka Kowalik - n-l muzyki i p. Janina Bulicz - pielęgniarka szkolna, dokonała następującego wyboru:

krpp_10  krpp_19  krpp_20  krpp_24  krpp_29

I miejsce: Aleksander Yankilevich z kl. 4D

II miejsce: Zuzanna Kuich z kl. 7A
III miejsce: Maria Werner-Malento z kl. 5D
wyróżnienia: Bartosz Gałkowski 5D, Marianna Sidor 5A, Julia Ślińska 7A.

Dziękujemy wszystkim recytatorom za przygotowanie utworów, a publiczności za wspaniały doping.
W czasie obrad komisji mogliśmy obejrzeć spektakl o Popielu w wykonaniu grupy teatralnej z kl. 3B.