facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W dniu 14.11 odbyła się runda finałowa cyklu Grand Prix WMOZP 2017 roczników 2004 oraz 2005. Nasza ekipa (wraz z jedną absolwentką naszej szkoły- Nadią Poznachowską) po raz kolejny rozbiła bank z medalami i dominowała na podium nie dając konkurencji najmniejszych szans. Najlepszą zawodniczką po 4 rundach wśród 13-latek została Tarasiewicz Klaudia. Apanas Karolina nie miała sobie równych wśród 12-latek natomiast Klusek Aleksandra zajęła 3 lokatę a Wolska Pola 6 w klasyfikacji generalnej. Olewniczak Maciej zajął 5 Bolek Stanisław 6 miejsce wśród 12-latków. 13-latkowie drużynowo zajęli w cały cyklu 3 miejsce, 12-latkowie zwyciężyli i nie mieli sobie równych. Zdobyliśmy łącznie 24 medale- 9złotych 11 srebrnych 4 brązowe. Wszystkie wyniki można znaleźć na stronie http://wmozp.pl/wp-content/uploads/zawody/775/wyniki.htm oraz http://wmozp.pl/media/live/index.html

ffp_10  ffp_3  ffp_19  ffp_6

Jak widać po zestawieniach na zawodach nasi zawodnicy często dublowali podium. Dodatkowo zajmowaliśmy bardzo dużo lokat w pierwszej 10 na zawodach. Nagrody, puchary, medale dla najlepszej ekipy oraz najlepszych najlepszych zawodników/zawodniczek wręczył Prezes PZP Pan Paweł Słomiński. Czekamy na kolejne zawody i kolejne sukcesy naszych zawodników. Skład zwycięskiego rocznika 2005: Apanas Karolina, Bolek Stanisław, Czeredys Eryk, Grabiszewskie Maja i Martyna, Gajcy Natalia,Klusek Aleksandra, Kucharczyk Paweł, Kozłowski Stanisław, Mróz Karolina, Pabisiak Helena, Olewniczak Maciej, Pieniążek Wojciech, Sójka Eliza, Topczewski Konstanty, Szewczyk Roch oraz Wolska Pola Skład zdobywców 3-go miejsca: Tarasiewicz Klaudia, Poznachowska Nadia, Malus Jakub, Jaroszyński Michał, Tymińska Zofia, Szredzińska Gabriela, Iwankowski Hubert, Kurpisz Kacper, Poznachowska Nadia.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!!!!!! 

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony