facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

W środę 15 listopada w Liceum Ogólnokształcącym nr 157 znajdującym się przy ul. Świętokrzyskiej 18 A, odbył się turniej tenisa stołowego o Mistrzostwo Dzielnicy. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 6 B w składzie: Igor Kacperski, Tobiasz Rodak oraz Oliwier Sawicki. Po zaciętej rywalizacji nasi zawodnicy z pierwszego miejsca w grupie awansowali do półfinału. W półfinale zmierzyliśmy się ze Szkołą Podstawową nr 75, po ciężkiej i emocjonującej walce awansowaliśmy do finału rozgrywek. Ostatecznie nasi chłopcy zajęli drugie miejsce, ulegając zawodnikom ze Szkoły Podstawowej nr 48, którzy na co dzień trenują tenis stołowy. Igor, Tobiasz, Oliwier dziękujemy za wspaniałą walkę!!!

sts_10  sts_9  sts_8  sts_7

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony