facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

16-17 grudnia braliśmy udział w II Międzynarodowym Grand Prix Warmii i Mazur. Podczas dwudniowych zmagań nasi podopieczni pokazali na koniec I części sezonu wysoką formę.Olsztyńska pływalnia okazała się dla nas bardzo przyjazna. Naszych zawodników wspierała również duża grupa kibiców- rodziców którzy wytworzyli na trybunach wspaniałą atmosferę. W klasyfikacji medalowej zajęliśmy 2 miejsce zdobywając 35 medali - 22 złote, 7 srebrnych oraz 6 brązowych.

Zawody w Olsztynie  Zawody w Olsztynie  Zawody w Olsztynie  Zawody w Olsztynie

Karina Wilanowska pobiła 3 Rekordy Polski(400m stylem zmiennym, 400m stylem dowolnym oraz 800m stylem dowolnym) i została najlepszą zawodniczką wśród11-latek. Klaudia Tarasiewicz wywalczyła 6 złotych krążków i została najlepszą zawodniczką wśród 13-latek. Maciejewska Antonina zaś okazała się niedościgniona w kategorii 10 lat zdobywając przy tym 6 złotych krążków.Eryk Osóbka-Morawski wywalczył miano najlepszego zawodnika 9-letniego. Medale w naszej ekipie zdobywali również Zofia Tymińska, Pieniążek Wojciech, Ziołecki Beniamin, Czeredys Eryk, Klusek Aleksandra.Bardzo wielu naszych zawodników zajmowało miejsca w pierwszej dziesiątce. Wszyscy bili rekordy życiowe. Cała 39-osobowa ekipa spisała się na medal. Wszystkie wyniki dostępne są na http://live.megatiming.pl/chodyna/…/12_17_olsztyn/index.html Zawodnikom oraz trenerom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony