facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

"Ziarenko czułości" to Jasełka, które w tym roku przygotowały dzieci z klasy 5 a i 5 d z s. Paulą Nikiel.
Tegoroczne Jasełka nawiązywały do programu wychowawczego szkoły. Wyakcentowano potrzeby i oczekiwania każdego dziecka takie jak: troska, czas, czułość, bezpieczeństwo, akceptacja, pomoc, bezinteresowność, zainteresowanie, wsparcie. W czwartek 1 lutego 2018 r. przed południem inscenizację obejrzała społeczność szkolna oraz dzieci z przedszkola nr 206 a na spektakl wieczorny zaproszeni zostali rodzice i goście.

Jasełka   Jasełka   Jasełka   Jasełka

 Całe przedsięwzięcie było możliwe dzięki współpracy z p. Agnieszką Kowalik, p. Krzysztofem Jabłońskim. Zaprezentowano nam Jasełka, które okazały się inne niż dotychczasowe, gdyż odnosiły się do życia codziennego.
Dzieci były wyjątkowo zasłuchane i wspólnie śpiewały kolędy. Całość uzupełniała scenografia oraz prezentacja multimedialna, która wiązała się z tematyką życia codziennego.Wszyscy zaproszeni goście z zainteresowaniem oglądali tegoroczne Jasełka. Nagrodzili aktorów i tancerzy gromkimi brawami. Cieszyliśmy się również z gratulacji i pochwał ze strony pracowników szkoły, rodziców i dzieci. Dziękujemy!

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony