facebook_page_plugin
facebook_page_plugin
facebook_page_plugin

godło

27 medali wypływała ekipa rocznika 2005/2006 podczas dzisiejszego (1.03.2018) GRAND PRIX WARSZAWY I MAZOWSZA. Ilość medali dała nam zwycięstwo w klasyfikacji medalowej zawodów. 15 złotych 6 srebrnych oraz 6 brązowych zostało zawieszonych na szyjach naszych młodzików. Zdobyliśmy 3 razy więcej „blach” niż następna ekipa co zwraca uwagę na bardzo wysoki poziom wyszkolenia naszych zawodników. Najlepiej spisali się następujący zawodnicy:

27 medali na Gp Wmozp 2005/2006  27 medali na Gp Wmozp 2005/2006  27 medali na Gp Wmozp 2005/2006  27 medali na Gp Wmozp 2005/2006

Fronczak Antoni(3 złote medale)drugi najlepszy zawodnik 12-letni
Wilanowska Karina(3 złote medale)najlepsza zawodniczka 12-letnia
Apanas Karolina(2 złote 2 srebrne medale) druga najlepsza zawodniczka 13-letnia
Wolska Pola(2 złote medale)trzecia najlepsza zawodniczka 13-letnia
Kozłowski Stanisław(1 złoty 1 srebrny 1 brązowy medal)
Olewniczak Maciej(1 złoty 1 srebrny medal)
Kucharczyk Paweł(1 srebrny 1 brązowy medal)
Klusek Aleksandra (2 brązowe medale)
Sztafety chłopców 13-letnich złoty medal(Czeredys, Kozłowski, Pieniążek, Bolek)
Sztafeta chłopców 12-letnich srebrny medal(Fronczak, Polkowski, Czarnomski, Bogatyriow)
Sztafeta dziewcząt 13-letnich złoty medal(Grabiszewska, Wolska, Apanas, Klusek)
Gajcy Natalia(brązowy medal)
Grabiszewska Maja(srebrny medal)
Pieniążek Wojciech(złoty medal)
Tuż za podium poprawiając swoje rekordy życiowe znaleźli się: Bolek Stanisław, Grabiszewska Martyna, Grigori Bogatyriow, Sójka Eliza, Czeredys Eryk, Polkowski Krzysztof, Kacar Melis, Czarnomski Mateusz, Szewczyk Roch).
Dodatkowo na dekoracjach w pierwszej szóstce często znajdowało się po 2-3 zawodników w Czarnych Koszulach oraz zdarzały się duble na podium. Rocznik 2005 po I rundzie znajduje się na I miejscu w okręgu 2006 natomiast z niewielką stratą do III plasuje się na miejscu IV. Resztę naszego składu dopełnili: Gwizdak Mateusz, Jarzyna Zuzanna, Mróz Karolina, Kalisz Anna, Weikum Kacper, Juszczyk Natalia, Sitkowska Gabriela, Stawicki Filip, Szredzińska Zuzanna, Błaszczyk Wiktoria.
Wyniki: http://wmozp.pl/wp-content/uploads/zawody/796/wyniki.htm…
Klasyfikacje: http://wmozp.pl/media/live/index.html
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów
Trenerzy Kobylarczyk Wojciech, Piotrowski Piotr, Wiesołek Magdalena

  

Patronaty i projekty edukacyjne

  twinnig  sko  warsavianisci  wf  certyfikat przejrzystości publicznej  szkoła przyjazna uczniom

Początek strony